Nieuwsberichten

Het bestuur van VV Hekelingen heeft geschokt kennisgenomen van het overlijden van Jeroen van Bodegom.

Rick Gotink wil Jeroens ouders Diana en Hans, namens alle veteranen, graag een hart onder de riem steken. Wij sluiten ons volledig bij zijn woorden aan, en wensen alle nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.

Lieve Diana en Hans,

We zagen vol ongeloof op onze team app het bericht van het overlijden van jullie zoon Jeroen van Bodegom.

Wat een schok ! Veel te jong, veel te snel. Jeroen was de trotse vader van Noah. Jeroen is als jonge speler bij onze club betrokken geweest en natuurlijk kennen we hem als de zoon van Hans, de captain van de veteranen.

Wij wensen Hans, Diana, hun kleinzoon Noah en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Namens alle Veteranen van VV Hekelingen,

Rick Gotink

Share