Het Bestuur:

voorzitter Martijn de Jong voorzitter@vvhekelingen.nl
secretaris Marion Warmerdam secretaris@vvhekelingen.nl
penningmeester VACANT penningmeester@vvhekelingen.nl
jeugdzaken VACANT jeugdzaken@vvhekelingen.nl
seniorenzaken Wim Hage seniorenzaken@vvhekelingen.nl

Coördinatoren:

Coördinator JO19 VACANT (Waarnemend Martijn de Jong) coordinator-a@vvhekelingen.nl
Coördinator JO17 VACANT (Waarnemend Dion de Wijk) coordinator-b@vvhekelingen.nl
Coördinator JO15 Theo Lans coordinator-c@vvhekelingen.nl
Coördinator JO13 Theo Lans coordinator-d@vvhekelingen.nl
Coördinator JO11/12 Vincent Hanson coordinator-e@vvhekelingen.nl
Coördinator JO7/8/9/10 Dominique van de Steeg coordinator-f@vvhekelingen.nl
Coördinator Meisjes Rob van Meesen coordinatormeisjes@vvhekelingen.nl
Coördinator Voetbalschool Dominique van de Steeg voetbalschool@vvhekelingen.nl

Overig:

Wedstrijdsecretariaat VACANT (Waarnemend Mark van der Pijl / Rob van Meesen) ws@vvhekelingen.nl
Scheidsrechterscommissie John van Dinther scheidsrechters@vvhekelingen.nl
Consul Dion de wijk consul@vvhekelingen.nl
Ledenadministratie Vacant (Waarnemend Stefan Hokke) ledenadministratie@vvhekelingen.nl
Waarden en normen waardenennormen@vvhekelingen.nl
Toernooien Martijn de Jong
Debby Duijm
Dominique van de Steeg
Ferry Verbeek
toernooien@vvhekelingen.nl
Kantine Ferry Verbeek kantine@vvhekelingen.nl
Evenementen VACANT evenementen@vvhekelingen.nl
Communicatie Lyndsey Mans communicatie@vvhekelingen.nl