Archief

Pak slaag voor Hekelingen

Zinkweg – Hekelingen heeft zondag een flink pak slaag gekregen in het duel met Zinkwegse Boys. De ploeg van Ad Reijtenbagh verloor met 6-0. Bij rust was de schade beperkt gebleven tot één treffer voor de ploeg uit de Hoekse Waard.
‘Net na rust krijgen wij de kans om de gelijkmaker te maken. Dat doen we niet. Voor rust hadden we al kansen via Thode en Chiza. Na het missen van de 1-1 komen we op 2-0 achterstand. Toen was het verzet gebroken. We scoren toch al moeilijk. Voor rust kregen zij genoeg kansen, maar bleef het beperkt tot één treffer. Het zat er niet in’, meent Ad Reijtenbagh na de nederlaag. Hekelingen staat negende in de vierde klasse. Zaterdag is de inhaalwedstrijd met FC Charlois.

Opstelling Hekelingen:
Wesley de Vos, René Rombouts, Robin Boere (45 Abdulla Dahir), Frank Luijten; Koen Spitters (70 Emes Cingu); Tobias Horsten; Kenan Dedeci, Zakaria Cheikh; Nouni Thode en Bestro Chiza (60 Bilal Chouli).

Kopij van Groot Nissewaard

Share