Nieuwsberichten

Wie van onze jeugdleden vanaf 10 jaar oud (t/m 18) heeft aanstaande woensdag, 30 december, zin in een sportieve activiteit?

Doordat het jaarlijkse ONS zaalvoetbaltoernooi dit jaar vanwege de Corona-maatregelen niet door kan gaan, organiseren zij een leuk alternatief: SCOM. SCOM staat voor Sportspecifieke Conditietraining Op Muziek en bestaat uit aerobic en anaerobe trainingsvormen op muziek, afgewisseld met coördinatieve- en technische oefeningen, waarbij de bal het middelpunt is. Hierbij kan o.a. gedacht worden aan sprongkracht, startsnelheid, explosiviteit en actie-reactie.  Belangrijke elementen zijn timing, ritme, coördinatie, conditie en plezier. 

De activiteit duurt ongeveer een uur, en bij voldoende animo zullen er tussen 9.30 en 12.30 meerdere sessies plaatsvinden. Er is plek voor maximaal 30 kinderen per sessie. Voetbalschoenen zijn hierbij noodzakelijk, net als een trainingspak. Denk bij regen ook aan een regenjasje.

Aanmelden kan via jeugdzaken@vvhekelingen.nl. Doe dit, vanwege de hele krappe planning, graag zo snel mogelijk. Uiteraard gelden ook tijdens deze dag alle Corona-maatregelen, en is aanwezigheid bij deze activiteit nadrukkelijk alleen voor kinderen bedoeld.

Share