Nieuwsberichten

VV Hekelingen heeft zijn selectie voor aankomend seizoen zo goed als rond.

Alle spelers van de huidige selectie, op keeper Miguel ten Hove (NBSVV) na, hebben hun jawoord gegeven. Daarnaast schuiven er vijf talentvolle jeugdspelers door en komen Koen Spitters (Botlek) en Wesley Sturrus (SCO’63) de selectie versterken. Met deze selectie denken wij het komende seizoen weer hoog mee te draaien, zowel met het 1e als met het 2e.

Bestuur VV Hekelingen
Ik ben enorm content met deze groep jongens! In deze selectie zit veel potentie en er zitten ook nog eens heel veel jongens met een echt Hekelingen-hart tussen. Het is wel een heel jonge groep, dus ik ben heel blij met het feit dat daarnaast ook ervaren jongens zoals Koen Spitters en Wesley Sturrus voor Hekelingen hebben gekozen. Daarnaast zijn we nog bezig met twee andere ervaren jongens van buitenaf, het zou mooi zijn als die er ook nog bij komen.

Hoofdtrainer Guy Duijm

Share