Nieuwsberichten

Hier zijn ze dan eindelijk: de teamindelingen voor de jeugd voor het komende seizoen!

De indelingen zijn zoals gebruikelijk voorlopig: er kan nog geschoven worden. Zeker aan het begin van het seizoen blijkt soms dat spelers toch niet in het goede team zijn ingedeeld. Zij spelen boven of onder hun niveau, en zitten daardoor niet op hun plek. Dat willen we voorkomen, omdat dit het plezier in het spel van de bewuste speler weg kan nemen. Alhoewel van team wisselen misschien niet leuk lijkt, is het op de lange termijn vaak wel het prettigst voor het kind.

De indelingen vindt u in dit document. Zoals u ziet ontbreken hierin nog wat teams. Ook is er bij bepaalde teams voor gekozen om de indeling pas na de zomer, bij de start van het nieuwe seizoen te maken. Deze spelers vragen wij dus, wederom, om nog even geduld te hebben. Geniet van een fijne zomervakantie!

Share