Nieuwsberichten

Het nieuwe seizoen staat voor de deur! Dit jaar willen we dat graag op een bijzondere manier beginnen.

Op zaterdag 28 augustus organiseren we een gezellige dag om het seizoen op een leuke en meteen praktische manier af te trappen voor onze jeugd.

Nadat om 10.00 de hekken open gaan, kunnen trainers om 10.30 kennismaken met elkaar en hun coördinatoren. Een goed moment om telefoonnummers uit te wisselen, afspraken te maken en praktische zaken te bespreken.

Om 11.30 is het vervolgens tijd voor de jeugdleden om kennis te maken met hun teamgenoten en hun trainers. Dit moment kan direct gebruikt worden om een appgroep aan te maken, afspraken te bespreken en de benodigde hulp door ouders te organiseren.

Vanaf 12.30 is het vervolgens tijd voor een gezellige middag. Er is een springkussen, er wordt gevoetbald; kortom, we trappen het nieuwe seizoen feestelijk af, maar houden daarbij natuurlijk wel de geldende Corona-maatregelen aan.

Graag tot ziens op zaterdag 28 augustus!

Share