Nieuwsberichten

Patrick Klaris komt aankomend seizoen de selectie van v.v. Hekelingen versterken. De veelzijdige, linksbenige speler komt over van SC Botlek, waar hij jarenlang uitkwam in het 1e elftal. Op zoek naar een nieuw avontuur kwam hij terecht bij v.v. Hekelingen, waar hij in het verleden al eerder gespeeld heeft. 

Trainer Guy Duijm is verheugd met zijn komst: ‘Patrick is zeker een toevoeging voor onze selectie, we hebben hem er graag bij. Onze spelersgroep blijft grotendeels intact, alle spelers die ik tot nu toe heb gesproken geven aan het naar hun zin te hebben en graag te willen blijven. De verwachting is dat de enkeling waar nog niet mee is gesproken hier ook positief tegenover zal staan. Aangevuld met onze nieuwe aanwinsten kunnen we aankomend seizoen een mooie selectie neerzetten, waarvan ik hoge verwachtingen heb.’

Share