Nieuwsberichten

Op dit moment is de kantine, zoals we allemaal weten, helaas gesloten. Zodra we hem weer mogen openen, nodigen we u van harte uit om de nieuwe aanwinst die er sinds kort prijkt te komen bewonderen.

Joshua Zirkzee begon, net als zijn broertje Jordan, zijn voetballoopbaan bij onze club. Waar Jordan inmiddels bij de jeugd van Feyenoord speelt, is Joshua een gevierd speler bij Bayern München.

We zijn ontzettend trots op beide broers, en zijn blij dat de band tussen de familie Zirkzee en v.v. Hekelingen nog steeds bestaat. Het is mede aan de inspanningen van de ouders van het gezin te danken dat wij sinds kort een door Joshua Zirkzee gesigneerd Hekelingen-shirt in de kantine hebben hangen, waarvoor veel dank. Een blijvende herinnering aan de plek waar het voor deze topvoetballer allemaal begon.

Share