Archief

Matig Hekelingen behaalt volle winst

Hekelingen heeft zondag de tweede zege van de competitie gepakt. De koploper uit de dorpskern van Spijkenisse won met 4-2 van VOB. Bij rust stond de formatie van René Milot al met 2-0 voor. Het was Kevin de Faria die de score had geopend en David Awad die voor de tweede treffer van de middag wist te zorgen. Na de thee deden de gasten iets terug en tot tien minuten voor tijd stond het 2-1. Awad kreeg een tweede gele kaart, maar ook VOB moest vervolgens nog met tien man verder. Tien minuten voor tijd kwam de 3-1 van de voet van Kevin de Faria en weer deden de gasten iets terug. Uiteindelijk was het Kenneth Vermeer die kort voor tijd de stand op 4-2 bracht. ‘We zijn goed gestart in het eerste half uur. We komen dan ook met 2-0 voor, maar hierna wordt het een drama. We gaan mee in hun manier van spelen, vooral veel schoppen. We gingen niet uit van onze eigen kwaliteiten en maken het onszelf dan onnodig lastig. Dan hebben we geluk dat na de tweede kaart van Awad ook zij met een man minder komen te staan’, zegt René Milot na afloop.
Zondag speelt met tegen Voorwaarts.
Opstelling Hekelingen:
Chris Harteveld; Kevin van Dam; Nigel van Kapel; Ricardo van Zoest (80 Ricardo Stok); Marvin van de Ende; Kevin Kouwenhoven (55 Toivi Schol); Yasmine Ouria; Percy Alberto Acosta (80 Robin Boere); David Awad; Kenneth Verweij en Kevin de Faria.

Alex Hordijk
Fotografie: Aad van der Voorn

 

Overgenomen van Weekblad Spijkenisse van 17 september

Share