Nieuwsberichten

Met ingang van komend seizoen zal Gino Harreman de clubkleuren van v.v. Hekelingen verdedigen.

De 24-jarige talentvolle keeper, dit seizoen spelend bij Alexandria’66, heeft na een prima gesprek met de technische staf van v.v. Hekelingen besloten om terug te keren naar de stad waar hij is opgegroeid.

“Hekelingen heeft een eerlijk, goed en duidelijk plan dat past bij mij als persoon en mijn ambitie”, aldus Gino.

Na eerder gekeept te hebben bij o.a. Botlek, SCO’63 en het Duitse 1. FC Gievenbeck in Münster, maakte Gino in 2022 de overstap naar Alexandria’66 waar hij dit seizoen regelmatig in de basis van het eerste elftal mocht starten.

Daarnaast timmert Gino hard aan de weg met zijn keepersschool en video’s op Tiktok en Instagram (gino_gk1) waarmee hij al een enorm bereik heeft.

“Gino is een hele ambitieuze jongen met veel mogelijkheden, een jongen die hard wil werken om steeds beter te worden. Bij Hekelingen willen we een platform zijn voor dit soort jongens om zich de komende jaren verder te ontwikkelen”, aldus Jordi van Baarle, hoofdtrainer van v.v. Hekelingen.

Gino Harreman met hoofdtrainer Jordi van Baarle

Share