Nieuwsberichten

Zoals u weet is de vereniging op dit moment gesloten, en de competitie stilgelegd, wegens de Corona-uitbraak en alle risico’s van dien. Ook de trainingen gaan niet door, we willen niet dat er veel mensen samen komen op ons terrein.

Natuurlijk snappen we dat iedereen graag wil voetballen. En is het logisch dat er kinderen op eigen gelegenheid naar ons complex komen om samen een balletje te trappen. Toch willen we hen dringend oproepen dit NIET te doen. Wij hebben geen zicht op het aantal kinderen dat op deze manier samenkomt, en willen absoluut niet het risico lopen dat het virus zich op deze manier verspreidt.

Komt u dus alstublieft niet naar de complex, en bespreek dit ook duidelijk met uw kind(eren), We hopen net als iedereen dat deze situatie snel achter ons ligt, en iedereen weer naar hartelust kan voetballen. Tot die tijd rekenen we erop dat iedereen de voorschriften volgt. Indien nodig zullen wij het complex gaan afsluiten als we merken dat kinderen toch blijven komen.

Share