Nieuwsberichten

Onlangs ontvingen wij het bericht dat Top Sportwear, onze sponsor, er helaas mee gaat stoppen. Eind maart sluiten zij hun bekende winkel op winkelcentrum Akkerhof, en zal er ook een einde komen aan onze sponsorovereenkomst.

Ontzettend vervelend nieuws natuurlijk, na zoveel jaar heel prettig te hebben samengewerkt, maar dat neemt niet weg dat we Top Sportwear vanaf deze plek vooral heel hartelijk willen danken voor de mooie jaren, en hen alle geluk willen wensen bij hun plannen voor de toekomst.

Die plannen voor de toekomst, die hebben we zelf natuurlijk ook. Net als een aantal uitdagingen. Zo zijn we uiteraard op zoek naar een nieuwe sponsor, maar ook naar een plek waar onze leden voortaan hun teamkleding kunnen kopen. We zitten op dit gebied niet stil, en hopen op korte termijn in gesprek te gaan met een eventuele opvolger. Zodra we hier nieuws over kunnen melden, zullen wij dat uiteraard doen. 

Share