Archief

Hekelingen met grote cijfers onderuit
Hekelingen heeft de competitie zondag afgesloten met een nederlaag en daarmee het zondagvoetbal definitief vaarwel gezegd. Op sportpark ’t Spui verloor de formatie van Ad Reijtenbagh met 0-5 van Voorwaarts. Bij rust stond het 0-1 voor de gasten. ‘Het is wel erg geflatteerd. Na een half uur komen zij met een man minder te staan. Toch weten ze te scoren. Na rust begonnen we goed. We hadden kleine mogelijkheden. Dan blijken we conditioneel te kort te komen nadat we met een man minder kwamen te spelen, na een rode kaart van Kenan Desi. Vervolgens was de totale organisatie weg en was het open huis’, zegt Ad Reijtenbagh. Met deze nederlaag besluit Hekelingen de traditie van het prestatief voetbal op zondag. Door het wegvallen van twee teams hoeft Hekelingen in de slotronde van de competitie niet in actie te komen.

Alex Hordijk
Fotografie: Peter de Jong

Kopij Weekblad Spijkenisse

hekelingen4-5

Share