Nieuwsberichten

Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat Armin Iriškić dit weekend is overleden. Armin was een oud-speler van onze club, die enkele jaren in onze jeugdteams heeft gekeept. Armin was helaas al langere tijd ziek.

Wij wensen alle nabestaanden, iedereen die Armin kende, veel sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Aanstaande zaterdag zal Armins uitvaart plaatsvinden. De rouwstoet zal om 8.45 vertrekken vanaf Armins school, De Ring van Putten. Wie afscheid wil nemen en plaats wil nemen in de erehaag die zal worden gevormd is hierbij, rekening houdend met de onderlinge afstand, van harte welkom (verzamelen vanaf 8.30). De familie vraagt belangstellenden om een witte roos (of andere bloem) mee te nemen en deze op de rouwauto te leggen.

Wilt u uw condoleances overbrengen aan de familie? Dat kan via http://www.matrice.nl/online-condoleren

Share