Nieuwsberichten

Terwijl de competitie stil ligt, wordt er achter de schermen al hard gewerkt aan een mooie selectie voor het volgende seizoen. We zijn blij en trots om aan te kunnen kondigen dat in 2021/2022 Nick Koopal (v.v. Zuidland), Clifford Robinson (GHVV) en Mitchell Roos (NBSVV) terugkeren naar het oude nest.

Verder verlopen de gesprekken met de huidige selectiespelers meer dan prima. Met de meeste sterkhouders is al gesproken en tot nu toe zijn er geen jongens die de club verlaten.

Guy Duijm: ‘Ik merk dat jongens weer graag voor v.v. Hekelingen willen spelen. Spelers zoals Clifford en Koopal zijn jongens die even buiten de deur hebben gekeken en hun sporen ergens anders op een hoger niveau hebben verdiend. Wij zijn enorm verheugd met het terugkeren van deze drie spelers die ook echte Hekelingers zijn. Wat dat betreft komen ze thuis in een warm bad.’

Share