Nieuwsberichten

Voor Dion van Genderen zit het Feyenoord avontuur er weer op! Dion mocht de afgelopen tijd stage lopen bij Feyenoord. Hij heeft verschillende wedstrijdjes zijn kunsten mogen vertonen. Op een enkeling na waren de kinderen behoorlijk aan elkaar gewaagd. Dion stond zijn mannetje, hij stond in de spits in plaats van rechts buiten, zijn vertrouwde plekje. Dion heeft enorm genoten van dit avontuur en krijgt over een paar weken een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek. Hij zal dan te horen krijgen wat zijn min en pluspunten waren. Ook zal Dion dan te horen krijgen of deze stage een vervolg zal gaan krijgen. Spannende tijden dus voor Dion! Hekelingen zal met smart de uitkomst van dit gesprek afwachten maar wat er ook uit zou mogen komen…wij zijn al heel trots dat je aan deze stage mee mocht doen. Grote klasse!

Feyenoord

 

Share