Nieuwsberichten

Op het laatste moment heeft VV Hekelingen nog een nieuwe speler binnen weten te halen. De versterking komt in de persoon van Jeffrey van Veen.

Jeffrey van Veen komt over van vv Nieuwenhoorn en kwam in het verleden uit voor vv Spijkenisse, FC Dordrecht en Oude Maas. De reden dat hij nu voor VV Hekelingen kiest, is simpel: hij wil het plezier terugvinden in het voetbal. Bij Hekelingen komt hij terecht in een selectie waarin hij wordt herenigd met enkele oud-teamgenoten waarmee hij goed bevriend is geraakt. Een mooie reden om de overstap te maken!

Jeffrey zal zich in eerste instantie nog even focussen op zijn privé situatie, en op een later moment aansluiten bij de selectie. Daar wordt hij met open armen ontvangen door hoofdtrainer Guy Duijm, die in Jeffrey een echte kwaliteitsspeler ziet waar andere spelers zich aan op kunnen trekken, maar die zelf ook zeker het verschil kan maken.

Share