Nieuwsberichten

In navolging op de nieuwe spelvormen die de KNVB in de leeftijdscategorieën JO13 en jonger heeft geïntroduceerd, zullen vanaf het seizoen 2018-2019 ook de leeftijdsgrenzen binnen deze categorieën veranderen.

Binnen de nieuwe spelvormen staan kleinere teams, die tegen elkaar spelen op kleinere velden centraal. Als logisch gevolg hiervan zullen ook de teams op een andere manier worden ingedeeld. De JO13, JO11 en JO9 zoals u kende, worden uitgebreid met een JO12, JO10 en JO8.

Het grote voordeel hiervan is dat teams en competities meer dan voorheen uit leeftijdsgenoten zullen bestaan. Waar een leeftijdsgroep voorheen uit kinderen die tot twee jaar in leeftijd met elkaar konden verschillen bestond, is dit nu teruggebracht naar één. Beter voor het spelplezier en de ontwikkeling van het kind! Deze verandering geldt alleen voor de teams JO13 en jonger, binnen de JO15, JO17 en JO19 blijven de indelingen zoals u bent gewend.

Share