Nieuwsberichten

Aanstaande zaterdag 2 juni 2018 staat de eerste SpuiCup van dit jaar op de planning. In de ochtend zal het JO9 toernooi plaatsvinden en in de middag het JO11 toernooi.

Het meest actuele schema vind u in de SpuiCup app, deze kunt u vinden in de app of play store.

De JO9 teams dienen zich om 08:30 uur te melden op het wedstrijdsecretariaat van v.v. Hekelingen (zie contactpagina voor adres). De eerste wedstrijden zullen om 09:00 uur aanvangen en de laatste wedstrijden zullen om 11:25 uur eindigen. Hierna zal er een prijsuitreiking zijn.

De JO11 teams dienen zich om 12:45 uur te melden op het wedstrijdsecretariaat van v.v. Hekelingen (zie contactpagina voor adres). De eerste wedstrijden zullen om 13:15 uur aanvangen en de laatste wedstrijden zullen om 15:40 uur eindigen. Hierna zal er ook een prijsuitreiking zijn.

Klik op een van de onderstaande afbeeldingen om de SpuiCup app te downloaden.

 

 

 

Share